Trudno wyobrazić sobie nowoczesne społeczeństwo bez komputera, obecnie wiele osób preferuje laptopy i tablety, ale czy mogą one całkowicie zastąpić klasyczny pecet? Artline uważa, że ​​nie. Stworzenie dobrego komputera to prawdziwa sztuka, a nam się to udało.

Komputery Artline mają długą historię.

Nasza firma bardzo starannie dobiera komponenty, wszystkie konfiguracje przed wprowadzeniem do masowej produkcji poddawane są kompleksowym testom. Po wybraniu optymalnego zestawu węzłów nasi inżynierowie zabierają się za organizację wewnętrznej przestrzeni komputera: wszystkie kable i pętle są starannie zamocowane w obudowie, w specjalnie do tego wyznaczonych miejscach. Zaglądając pod obudowę komputera Artline z pewnością zwrócisz uwagę na staranność, z jaką wykonano instalację wszystkich podzespołów i połączeń.

 

  W nowoczesnym komputerze bardzo ważny jest układ chłodzenia, nasze topowe konfiguracje montowane są wyłącznie w obudowach do gier znanych marek (Zalman, Thermaltake, CoolerMaster), na procesorze instalowane są wydajne, ciche chłodnice. Wszystko to w połączeniu pozwala obniżyć temperaturę komponentów PC o 10-15 stopni w porównaniu z podobnymi ofertami innych producentów. Nawet przy długotrwałym maksymalnym obciążeniu komputery Artline utrzymują niską temperaturę procesora, karty graficznej i innych komponentów. Przedłuża to żywotność komponentów i poprawia stabilność komputera jako całości.

 

Linia komputerów Artline składa się z trzech głównych serii, z których każda posiada szeroki wybór konfiguracji.

Komputery Artline Gaming

Przede wszystkim automat do gier stworzony z myślą o tych, którzy lubią grać. Linia ta obejmuje zarówno konfiguracje podstawowe, jak i zaawansowane. Oto najszybsze procesory i najbardziej wydajne karty graficzne. Artline Gaming to przepustka do świata nowoczesnych gier, pracy z grafiką i wideo.

Komputery Artline Business

Są to prawdziwe woły robocze. Charakteryzują się minimalnym zużyciem energii i odpowiednio wysoką wydajnością. Artline Business będzie niezawodnym towarzyszem w rozwiązywaniu problemów biurowych, ucieleśniają wszystko, czego oczekujesz od komputera biurowego: trwałość, wydajność, oszczędność, łatwość użytkowania i konserwacji. I oczywiście korzystna cena.

Komputery Artline Home

Tutaj równowaga i równowaga są na pierwszym planie. Optymalna cena, konfiguracja i wydajność. Te komputery z łatwością poradzą sobie z codziennymi zadaniami i nie tylko. Komputer Artline Home stanie się głównym urządzeniem multimedialnym Twojej rodziny. Gry, filmy, muzyka, Internet, praca z dokumentami i wiele więcej. Artline Home to domowy asystent w nauce i rozrywce.

Nasza produkcja przeszła wszystkie niezbędne etapy kontroli, co potwierdzają odpowiednie dokumenty certyfikacyjne.

Kupując komputer w naszej firmie otrzymujesz nie tylko gotowy produkt w postaci zestawu podzespołów - otrzymujesz profesjonalnie zmontowany, niezawodny i wierny pomocnik na długie lata, a także wysokiej jakości serwis bezpośrednio od producenta przez cały czas cały okres eksploatacji.

Move Center Sp. z o.o. Szyszkowa 56C 02-285, Warszawa NIP: 783 183 9789 Regon: 389504928