Informacje o usłudze

Uważnie testujemy każdy z naszych komputerów w kilku profesjonalnych aplikacjach. Poddajemy to maksymalny ładuje się przez długi czas, więc mamy nadzieję, że nie będziesz musiał się z nami kontaktować Serwis i reklamacje sprawy. Rozumiemy jednak, że każdy komputer jest złożonym urządzeniem elektronicznym z wieloma składniki, Dlatego nikt nie jest bezpieczny przed awarią w przyszłości. Dlatego naszym zdaniem opracowaliśmy to, co najlepsze Pakiet gwarancji. Został zaprojektowany tak, aby naprawa komputera była jak najbardziej wygodna.
Dane do wysyłania komputera do centrum serwisowego::

Po wysłaniu pamiętaj o liczbie deklaracji za pośrednictwem poniższego formularza!

Przed wysłaniem komputera do centrum serwisowego zalecamy skontaktowanie się z infolinią wsparcia technicznego +48796248826 w celu uzyskania konsultacji z eliminacją awarii.

Specjaliści centrum serwisowego w trybie zdalnym będą mogli połączyć się z komputerem, aby wyeliminować awarie spowodowane na poziomie oprogramowania lub zapewnić konsultację w sprawie możliwej przyczyny awarii i wyeliminowania. W momencie połączenia musisz poinformować numer seryjny urządzenia i mieć dostęp do komputera.